Rodina v pohodě
 +420 604 255 650

Volná místa, nabídka pracovních příležitostí

Nabízíme Vám možnost přidat se do našeho týmu. Hledáme šikovné lidi, kteří jsou pracovití , pečliví a zodpovědní. Průběžně nabíráme nové pracovníky na všechny pracovní pozice v celé ČR. Můžete si vybrat z naší Aktuální nabídky anebo nám pošlete 1. Vyplněný formulář pro danou pozici na kterou se hlásíte (z našich stránek) 2. životopis 3. fotku. Vše pošlete mailem na rodinavpohode@seznam.cz Mail nazvěte např. Chůva - Ostrava nebo Severomoravský kraj nebo např. Hospodyně - Jihomoravský kraj - Brno. Je potřeba trochu to lokalizovat, můžete uvést i více pozic v jednom mailu v jednom formuláři, nemusíte posílat 2. Náše koordinátorka se Vám ozve s dalšími instrukcemi. Vše můžete poslat mailem nebo poštou. Adresa je uvedena v kontaktech.
 
Nabízíme práci zkušené paní pro pravidelnou péči o seniorku (2 dny v týdnu) na Praze 6 u metra Hradčanská. V případě zájmu nám pošlete svůj životopis s fotkou.
 
Nabízíme práci zkušené chůvě pro pravidelné hlídání 15 měsíční holčičky v oblasti Praha Chabry. V případě zájmu nám pošlete svůj životopis s fotkou. Pedagogické nebo zdravotnické vzdělání výhodou.
 
Nabízíme práci spolehlivé a pečlivé hospodyni pro pravidelný úklid domácnosti v Praze. V případě zájmu nám pošlete svůj životopis s fotkou.
 
Nabízíme práci spolehlivé a pečlivé hospodyni pro pravidelný úklid domácnosti v Praze Kunraticích a okolí. V případě zájmu nám pošlete svůj životopis s fotkou.
 
Nabízíme práci spolehlivé a pečlivé hospodyni pro pravidelný úklid domácnosti na Praze - západ. V případě zájmu nás kontaktujte.
 


Rádi Vám poradíme a nabídneme služby v takovém rozsahu, abychom Vám co nejlépe pomohli udržet pohodlí a krásu Vašeho domova a zajistili spokojenost Vašich dětí i rodičů.