Rodina v pohodě
 +420 604 255 650

Volná místa, nabídka pracovních příležitostí

Hledáte pracovní příležitost s řadou benefitů? Nevyhovuje vám dočasné zaměstnání? Přidejte se do našeho týmu!

Společnost Rodina v pohodě z Prahy 8 patří k profesionálům v úklidu objektů. Našim dlouholetým klientům nabízíme úklid kanceláří, bytových domů a v neposlední řadě úklid a pomoc v domácnosti. Z tohoto důvodu hledáme hospodyňky, které jsou šikovné, pracovité a zodpovědné. Nebojte se za práci vzít.

V úklidu pro domácnosti či firmy máme dlouholeté zkušenosti. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy objektů od mytí oken po zalévání květin. Pro naše klienty pracujeme v různých časech, nabízíme tedy pružnou pracovní dobu podle Vaší potřeby.

pohovor rodina v pohodě

Klienti v okolí bydliště Příspěvky na dopravu

NAPIŠTĚ NÁM

hospodyně na úklid

Klienti v okolí bydliště Příspěvky na dopravu

ZAVOLEJTE NÁM

Nabízíme zajímavé benefity

Práce ve společnosti Rodina v pohodě je pracovní poměr na živnostenský list. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení za hodinu, které doplňuje řada dalších výhod. Dbáme na řádné zaškolení hospodyněk, které následně dostanou přiřazené klienty v okolí svého bydliště.

Rodina v pohodě je prosperující a stabilní firma! Kariéra u nás je pracovní příležitost, do které vás bude bavit docházet. Každý den je výzvou a prací v jiném prostředí. Podívejte se na naše volná místa.

Proč pracovat u Rodiny v pohodě:

  • možnost přivýdělku pro maminky na MD
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • pružná pracovní doba (ráno, odpoledne, večer, pár dní v týdnu)
  • možnost práce přesčas za finanční ohodnocení
  • práce na ŽL

Hledáme odpovědné pracovníky

Volná pracovní místa nabízíme pro hospodyňky v Praze, možnost i mimopražských úklidů.Vyplňte náš formulář!

Podívejte se na aktuální nabídku volných míst. Pokud jste nenašli pozici, která by Vás přímo zajímala tak nás kontaktujte!

Staňte se plnohodnotným článkem v našem týmu. Pracujte s úsměvem na tváři a jistotou na srdci!

Rodina v pohodě - odborníci v úklidu domácností a firem.

 
Nabízíme práci spolehlivé a pečlivé hospodyni pro pravidelný úklid domácnosti v Praze. V případě zájmu nám pošlete svůj životopis s fotkou.
 
Nabízíme práci spolehlivé a pečlivé hospodyni pro pravidelný úklid domácnosti v Praze Kunraticích a okolí. V případě zájmu nám pošlete svůj životopis s fotkou.
 
Nabízíme práci spolehlivé a pečlivé hospodyni pro pravidelný úklid domácnosti na Praze - západ. V případě zájmu nás kontaktujte.
 


Rádi Vám poradíme a nabídneme služby v takovém rozsahu, abychom Vám co nejlépe pomohli udržet pohodlí a krásu Vašeho domova a zajistili spokojenost Vašich dětí i rodičů.