Rodina v pohodě
 +420 604 255 650

Služby pro domácnost - úklid, čištění, žehlení, vaření i péče o děti a seniory

Úklid domácnosti, úklid bytu

Úklid domácnosti, úklid bytu

Postaráme se o Vaši domácnost. Nabízíme Vám úklid bytů i rodinných domů. Máme zkušenosti a svou práci odvádíme pečlivě. Používáme moderní a vyzkoušené úklidové prostředky. Nechte se překvapit, jak vypadá profesionálně uklizený byt. Nabídneme Vám i úklid na zkoušku za zvýhodněnou cenu a poté Vám nabídneme i pravidelný úklid. Zavolejte nám, budete spokojeni.

Zobrazit nabídku
Pomoc v domácnosti

Pomoc v domácnosti

Zbavíme Vás starostí s každodenními domácími pracemi. Pomůžeme Vám s domácností. Vypereme a vyžehlíme prádlo, případně i uvaříme a postaráme se o mytí nádobí. Važte si svého času a domácí práce přenechte nám. Naše školené hospodyně Vám usnadní život a Vy pak budete mít mnohem víc času na své děti, nebo na své zájmy. Pomoc v domácnosti je dnes již běžnou službou.

Zobrazit nabídku
Hlídání dětí

Hlídání dětí

Nenechávejte své děti samotné. Poskytujeme služby hlídání dětí. Máme školené chůvy, které se dokáží o Vaše děti odborně postarat a věnovat jim plnou péči. Udělejte si víc času pro sebe. Již se nemusíte o své děti bát. Zajistíme i doprovod dětí do školy a ze školy. Víme, že jste velmi zaneprázdněni prací a ani když Vaše děti onemocní, nemusíte je nechávat doma samotné. Zavolejte nám pro nabídku.

Zobrazit nabídku
Doučování dětí i dospělých

Doučování dětí i dospělých

Škola je pro děti velká zátěž. Je běžné, že některé předměty dětem nejdou podle představ jejich vyučujících. Chápeme, že rodiče se dnes nemohou věnovat dětem tolik, jako dříve. Proto poskytujeme služby školených lektorů a lektorek pro doučování všech běžných školních předmětů od základní školy až po vysokou. Poskytujeme i výukové hodiny hry na hudební nástroje v domácnosti našich klientů.

Zobrazit nabídku
Péče o seniory a hendikepované

Péče o seniory

Rodiče i prarodiče, kteří bydlí sami, potřebují pomoc i s úkony, které jsou pro nás mladší běžné. Poskytujeme každodenní pomoc starším, případně hendikepovaným osobám. Pomáháme se vším potřebným od výpomoci v domácnosti, přes doprovod na nákup, k lékaři, nebo za kulturou, až po péči speciálně školených pečovatelek podle případného hendikepu klienta.

Zobrazit nabídku
Péče o domácí zvířata

Péče o domácí zvířata

Péče o domácí zvířata je časově velmi náročná. Pomůžeme Vám s venčením psů, s pravidelným krmením i s kompletní péčí. Jedete-li na dovolenou, nemusíte dávat zvíře do speciálního zařízení. Nabízíme Vám pravidelnou péči. Užijte si volna a my budeme pečovat o Vašeho mazlíčka u Vás doma, v prostředí, které zná a kde je spokojený. O Vaše domácí zvířata se postaráme s maximální péčí.

Zobrazit nabídku

Rádi Vám poradíme a nabídneme služby v takovém rozsahu, abychom Vám co nejlépe pomohli udržet pohodlí a krásu Vašeho domova a zajistili spokojenost Vašich dětí i rodičů.