Rodina v pohodě
 +420 604 255 650

Služby pro domácnost - úklid, čištění, žehlení, vaření i péče o děti

Úklid domácnosti, úklid bytu

Úklid domácnosti, úklid bytu

Postaráme se o Vaši domácnost. Nabízíme Vám úklid bytů i rodinných domů. Máme zkušenosti a svou práci odvádíme pečlivě. Používáme moderní a vyzkoušené úklidové prostředky. Nechte se překvapit, jak vypadá profesionálně uklizený byt. Nabídneme Vám i úklid na zkoušku za zvýhodněnou cenu a poté Vám nabídneme i pravidelný úklid. Zavolejte nám, budete spokojeni.

Zobrazit nabídku
Pomoc v domácnosti

Pomoc v domácnosti

Zbavíme Vás starostí s každodenními domácími pracemi. Pomůžeme Vám s domácností. Vypereme a vyžehlíme prádlo, případně i uvaříme a postaráme se o mytí nádobí. Važte si svého času a domácí práce přenechte nám. Naše školené hospodyně Vám usnadní život a Vy pak budete mít mnohem víc času na své děti, nebo na své zájmy. Pomoc v domácnosti je dnes již běžnou službou.

Zobrazit nabídku
Péče o domácí zvířata

Péče o domácí zvířata

Péče o domácí zvířata je časově velmi náročná. Pomůžeme Vám s venčením psů, s pravidelným krmením i s kompletní péčí. Jedete-li na dovolenou, nemusíte dávat zvíře do speciálního zařízení. Nabízíme Vám pravidelnou péči. Užijte si volna a my budeme pečovat o Vašeho mazlíčka u Vás doma, v prostředí, které zná a kde je spokojený. O Vaše domácí zvířata se postaráme s maximální péčí.

Zobrazit nabídku

Rádi Vám poradíme a nabídneme služby v takovém rozsahu, abychom Vám co nejlépe pomohli udržet pohodlí a krásu Vašeho domova a zajistili spokojenost Vašich dětí i rodičů.