Rodina v pohodě
 +420 604 255 650

O nás, kde nás najdete a kontaktní informace

Rodina v pohodě s.r.o.

Zenklova 32/28
Praha 8, 180 00

604 255 650

rodinavpohode@seznam.cz

Podmínky ochrany osobních údajů

Napište nám


  Úklid domácnosti
  Úklid kanceláře
  Úklid domu
  Péče o zvířecího mazlíčka
  Jiné služby

Rodina v pohodě, s.r.o. je profesionální společnost, která Vám nabízí vysoký standard komplexních služeb péče v oblastech:
 
  1. Péče o domácnost – různé druhy úklidů ( běžný, generální, po rekonstrukci nebo po malování), žehlení, mytí oken, vaření, služby hodinového manžela - řemeslné, zahradnické práce a další služby v domácnosti. Naše pečovatelky či pracovníci Vám v případě zájmu doporučí kvalitní a účinné výrobky na čištění různých povrchů (sklo, kov, dřevo, laminát, umělá kůže, televize, ad.). V rámci služby nabízíme také úklid kanceláří, firem a bytových domů za velmi výhodné ceny.
  2. Péče o zvířecí mazlíčky – komplexní až 24 hod. péče včetně aktivního hlídání a venčení, ad. dle požadavků majitele. Ošetřovatelé jsou sami zkušení chovatelé, přesto prochází školením. Naši ošetřovatelé jsou Vám k dispozici při konzultaci o vhodné krmivo pro danou rasu, cvičení, apod.
 
Máme Pojištění pro případ újmy na zdraví dítěte či majetku v domácnosti ve výši 9,5 mil. Kč.
 
Všichni naši zaměstnanci mají čistý trestný rejstřík, mají více než 18 let a prochází pečlivým výběrovým řízením. Všichni jsou důkladně proškoleni na danou pozici.
 
 
Průběžně probíhá registrace a následně výběrové pohovory nových spolupracovníků na našich stránkách www.rodinavpohode.cz. Pokud byste chtěli u nás pracovat, tak se podívejte na aktuální nabídku nebo postupujte dle instrukcí.
 
Na našich stránkách najdete i aktuální nabídku práce pro různé pozice, kterou naši klienti zrovna hledají.
 
 
Zaměstnáváme osoby na dohody nebo na ŽL. Zaměstnáváme i důchodce.
 
Nejsme plátci DPH.
 
Těšíme se na spolupráci s Vámi.
 

Copyright © Rodina v pohodě s.r.o. 2017 | Praha 8