Rodina v pohodě
 +420 604 255 650

O nás, kde nás najdete a kontaktní informace

Rodina v pohodě s.r.o.

Zenklova 32/28
Praha 8, 180 00

604 255 650 - hlídání, vzdělávání, péče o seniory

604 255 650 - úklidy, čištění sedaček a koberců

602 225 168 - úklidy, čištění sedaček a koberců

rodinavpohode@seznam.cz

Napište nám


  Úklid domácnosti
  Úklid kanceláře
  Úklid domu
  Hlídání dětí
  Doučování
  Péče o seniory
  Péče o zvířecího mazlíčka
  Jiné služby

Rodina v pohodě, s.r.o. je profesionální společnost působící v celé České republice, která Vám nabízí vysoký standard komplexních služeb péče v oblastech:
 
  1. Péče o děti – různá profesionální hlídání během 24 hod. denně 7 dní v týdnu v českém i cizím jazyce, hlídání nemocných dětí, hlídání u chůvy, hlídání mimo domov, hlídání v dětských koutcích, ve firmách, na oslavách, vyzvedávání nebo doprovod (odvoz) do jesliček MŠ, ZŠ během celého dne, doučování pro ZŠ, SŠ a VŠ, individuální výuku, hlídání na dovolených ad. např. zajištění narozeninových oslav. Případně pro Vás zorganizujeme profesionální výběrové řízení chůvy či jiného pracovníka do rodiny, dle Vašich přesných potřeb a specifikací.
  2. Péče o domácnost – různé druhy úklidů ( běžný, generální, po rekonstrukci nebo po malování), žehlení, mytí oken, vaření, služby hodinového manžela - řemeslné, zahradnické práce a další služby v domácnosti. Naše pečovatelky či pracovníci Vám v případě zájmu doporučí kvalitní a účinné výrobky na čištění různých povrchů (sklo, kov, dřevo, laminát, umělá kůže, televize, ad.). V rámci služby nabízíme také úklid kanceláří, firem a bytových domů za velmi výhodné ceny.
  3. Péče o zvířecí mazlíčky – komplexní až 24 hod. péče včetně aktivního hlídání a venčení, ad. dle požadavků majitele. Ošetřovatelé jsou sami zkušení chovatelé, přesto prochází školením. Naši ošetřovatelé jsou Vám k dispozici při konzultaci o vhodné krmivo pro danou rasu, cvičení, apod.
  4. Péče o seniory – různé druhy práce - pomoc při denních činnostech, nákupy, vaření a příprava jídla, doprovod k lékaři, společenská činnost, praní prádla ad. dle požadavků a potřeb klienta. Máme také pečovatelky, které mohou zajišťovat zdravotnickou péči, podávání léku apod. úkony. Na tyto práce mají naše ošetřovatelky potřebné vzdělání.
 
Máme Pojištění pro případ újmy na zdraví dítěte či majetku v domácnosti ve výši 9,5 mil. Kč.
 
Všichni naši zaměstnanci mají čistý trestný rejstřík, mají více než 18 let a prochází pečlivým výběrovým řízením. Všichni jsou důkladně proškoleni na danou pozici.
 
Každý pracovník prochází školením a dostává např. Manuál profesionální chůvy, Manuál profesionální hospodyně nebo Manuál profesionálního pečovatele ad. materiály.
 
Průběžně probíhá registrace a následně výběrové pohovory nových spolupracovníků celorepublikově na našich stránkách www.rodinavpohode.cz. Pokud byste chtěli u nás pracovat, tak se podívejte na aktuální nabídku nebo postupujte dle instrukcí.
 
Na našich stránkách najdete i aktuální nabídku práce pro různé pozice, kterou naši klienti zrovna hledají.
 
Dále na našich stránkách najdete aktuální vzdělávací akce pro maminky na mateřské dovolené a rodiče.
 
Zaměstnáváme osoby na dohody nebo na ŽL. Zaměstnáváme i důchodce.
 
Nejsme plátci DPH.
 
Těšíme se na spolupráci s Vámi.
 

Copyright © Rodina v pohodě s.r.o. 2015