Rodina v pohodě
 +420 604 255 650
Úklid domácnosti, bytu, rodinného domu

Hledáte pravidelný či jednorázový generální úklid domácností a rodinných domů? Napište nám přes kontaktní formulář a objednejte si poctivý úklid domácností. Profesionální úklidové služby provádíme nejen v Praze, ale i v okresech Praha-východ a Praha-západ.

Komplexní úklidové služby bez starostí

Odborné používání čistících prostředků

Zvýhodněné ceny pravidelných úklidů

KONTAKTUJTE NÁS

Součástí našich služeb je údržba podlahových krytin včetně vysávání a vytírání, čištění sociálního zařízení, mytí oken a parapetů, čištění koberců, žaluzií či sedacích souprav včetně kožených sedaček. Na přání provádíme také žehlení prádla, košil a šatů. Máte další přání v podobě stlaní postelí, zalévání květin, vynášení odpadků a dalších speciálních požadavků na údržbu a úklid domácnosti? Kontaktujte nás, rádi vám vyjdeme vstříc.


Provádíme:

  • čištěný podlahových krytin
  • mytí oken, parapetů a žaluzií
  • čištění sedacích souprav a koberců
  • čištění sociálního zařízení
  • stlaní postelí a žehlení prádla
  • zalévání květin, vynášení odpadků

Naší prioritou je vysoký standard poskytovaných služeb a individuální přístup ke každému klientovi. Proto vždy respektujeme konkrétní požadavky klientů. Úklid bytu zajišťují školené hospodyně s odbornou znalostí používání čisticích prostředků.

Hledáte úklid domácnosti v pravidelných intervalech? Zavolejte nám! Naše zkušené a prověřené hospodyně budou docházet na pravidelný úklid v intervalech, které si sami stanovíte. Pravidelný úklid provádíme od minimální objednávky tří hodin/úklid. Na pravidelné úklidy poskytujeme atraktivní slevy.

Přejete si provést jednorázový generální úklid bytů a rodinných domů na svátky či po malování? Kontaktujte nás! Naše hospodyňka provede kompletní generální úklid dle vašich přání. Kromě běžných úklidových prací provádíme také vnitřní čištění kuchyňských linek, čištění spár v obkladech a další speciální činnosti. Minimální délka jednorázového úklidu je tři hodiny.

Máte byt po rekonstrukci či malování? Svěřte precizní úklid po malířích a řemeslnících profesionálům! Provedeme kompletní mytí oken a žaluzií, čištění závěsů a záclon, mytí dveří i klik a čištění obkladů včetně spár. Váš byt zbavíme veškerého prachu a nečistot. Naší péči neuniknou ani zákoutí a těžce přístupná místa v podobě stropních svítidel, skříní a rámů dveří.

Hledáte úklid domácností v Praze nebo v Praze východ a západ? Neváhejte nás kontaktovat. Poskytujeme profesionální úklidové služby včetně úklidu kanceláří a úklidu bytových domů za výhodné ceny.

činnostcenapoznámka
Jednorázový běžný úklid270 Kč / hod.
Generální úklid, velký úklid před svátky290 Kč / hod.
Úklid po rekonstrukci, po malířích, velká špína290 Kč / hod.
Mytí oken270 Kč / hod.
Doprava600 Kč Prahamimo Prahu dle najetých kilometrů
Příplatek za práci v sobotu a neděli+ 20 Kč / hod.
Příplatek za expresní objednávku do 24 hodin+ 50 Kč / hod.
činnostcenapoznámka
Úklid na zkoušku270 Kč / hod.
Pravidelný úklid250 Kč / hod.
Mytí oken250 Kč / hod.
Doprava hospodynědohodou

Při pravidelných úklidech se předpokládá použití úklidových prostředků ve vlastnictví zákazníka.

V případě potřeby speciálních úklidových prostředků jsou tyto prostředky hrazeny zákazníkem.

V případě generálního úklidu, úklidu po rekonstrukci nebo po malování se úklidové prostředky, z důvodu jejich zvýšené potřeby, řeší individuálně.

V případě nutnosti donášky strojů a vybavení do pater bez výtahu je požadován příplatek dle situace.

Naše společnost Rodina v pohodě s.r.o. má uzavřené pojištění odpovědností za škodu do výše 9,5 mil. Kč.


Rádi Vám poradíme a nabídneme služby v takovém rozsahu, abychom Vám co nejlépe pomohli udržet pohodlí a krásu Vašeho domova a zajistili spokojenost Vašich dětí i rodičů.