Rodina v pohodě
 +420 604 255 650

Úklid domácnosti - úklid bytů a rodinných domů

Úklid domácnosti, Úklid bytu, Úklid rodinného domu

Zajistíme pro Vás profesionální hospodyni pro jednorázový nebo pravidelný úklid domácnosti, úklid bytu. Naší prioritou je vysoký standard poskytovaných služeb a individuální profesionální přístup ke každému klientovi. V rámci našich služeb Vám nabízíme také řemeslné práce, zahradnické práce a služby hodinového manžela.

V rámci úklidových služeb poskytujeme především: jednorázový úklid (min. 3 hod.), pravidelný úklid (min. 3 hod. týdně), generální úklid (velký úklid domácnosti, po malířích, před svátky apod.), úklid domácnosti s žehlením, mytí oken a čištění koberců a sedaček.

Úklid bytu zajišťují školené hospodyně. Respektujeme konkrétní požadavky klientů. Víme, jaké prostředky je třeba použít i na velmi citlivé povrchy. Využijte zajímavých slev při pravidelném úklidu!

Setření prachu, vyčištění podlahových krytin (vysátí, vytření), čištění kuchyňské linky, úklid koupelny sociálního zařízení, stlaní postelí, převléknutí ložního prádla, vytřídění a vynesení odpadků. Další úkony lze zahrnout podle vašich speciálních požadavků např. žehlení, zalévání květin a věšení záclon a závěsů.

Velký a precizní úklid, kdy potřebuje váš domov precizně vygruntovat před svátky. Obsahuje úklid skříní, umytí oken a žaluzií, kompletní úklid kuchyňské linky (i zevnitř), kompletní úklid koupelen včetně obložení, mytí stěn a, mytí dveří a klik, vyleštění a impregnace podlah. Může také zahrnovat kompletní péči o záclony a závěsy (vyprání a pověšení). Další úkony poskytneme podle vašich konkrétních požadavků např. odmrazení a čištění lednice a mrazničky, umytí stropních svítidel aj.

Velký a precizní úklid po malování nebo rekonstrukci. jedná se především o úklid skříní, umytí oken a žaluzií, kompletní úklid kuchyňské linky (i zevnitř), kompletní úklid koupelen včetně obložení, mytí stěn a spár, stropních svítidel, mytí dveří a klik, vyleštění a impregnace podlah. Součástí takového úklidu domácnosti může také být kompletní péče o záclony a závěsy, umytí zahradního nábytku. Další úkony lze zajistit podle vašich individuálních požadavků.

činnostcenapoznámka
Jednorázový běžný úklid160 Kč / hod.
Generální úklid, velký úklid před svátky180 Kč / hod.
Úklid po rekonstrukci, po malířích, velká špína190 Kč / hod. - 250 Kč / hod.
Mytí oken160 Kč / hod.mytí po malířích 180 - 250 Kč/ hod
Doprava200 Kč Prahamimo Prahu dohodou
Příplatek za práci v sobotu a neděli+ 20 Kč / hod.
Příplatek za expresní objednávku+ 20 Kč / hod.
činnostcenapoznámka
Úklid na zkoušku150 Kč / hod.
První úklid při pravidelném úklidu150 Kč / hod.
Pravidelný úklidod 130 Kč / hod.dle objemu hodin v měsíci
Mytí oken160 -180 Kč / hod.dle míry zašpinění
Doprava v případě dovozu úklidových prostředků200 Kč Prahamimo Prahu dohodou
Doprava hospodynědohodou
Příplatek za práci v sobotu a neděli+ 20 Kč / hod.

Při jednorázových úklidech jsou běžné úklidové prostředky zahrnuty v ceně úklidu. Při pravidelných úklidech se předpokládá použití úklidových prostředků ve vlastnictví zákazníka.

V případě potřeby speciálních úklidových prostředků jsou tyto prostředky hrazeny zákazníkem.

V případě generálního úklidu, úklidu po rekonstrukci nebo po malování se úklidové prostředky, z důvodu jejich zvýšené potřeby, řeší individuálně.

V případě nutosti donášky strojů a vybavení do pater bez výtahu je požadován příplatek dle situace.

Naše společnost Rodina v pohodě s.r.o. má uzavřené pojištění odpovědností za škodu do výše 9,5 mil. Kč.


Rádi Vám poradíme a nabídneme služby v takovém rozsahu, abychom Vám co nejlépe pomohli udržet pohodlí a krásu Vašeho domova a zajistili spokojenost Vašich dětí i rodičů.