Rodina v pohodě
 +420 604 255 650
Úklid bytových domů, úklid paneláků, úklid chodeb

Chodby vašeho domu jsou vaší vizitkou. Úklid domu často zajišťují sami nájemníci, nebo jejich příbuzní. Opravdový úklid je ale odborná činnost a ta má být svěřena odborné firmě. Naši pracovníci jsou profesionálové. Jsou proškoleni a vědí, co je pro váš dům nejlepší. Používáme kvalitní čistící prostředky a výsledky naší práce jsou opravdu vidět.

Poskytujeme služby jednorázových i pravidelných úklidů bytových domů, především chodeb a společných prostor. Používáme vždy jen kvalitní úklidové prostředky a pracujeme s nejvyšší pečlivostí.

Ve vašem domě by se mělo nájemníkům líbit. Dopřejte opravdovou čistotu svému domu i společným prostorám. Spolehněte se na naše dlouhodobé zkušenosti. Při pravidelných úklidech poskytujeme velmi zajímavé ceny. Vyzkoušejte si naše služby objednáním úklidu na zkoušku za zvýhodněnou cenu. S naší prací budete jistě spokojeni a věříme, ze ve využívání našich služeb budete rádi pokračovat.

Setření prachu, vyčištění podlahových krytin (vysátí, vytření) na chodbách a čištění společných prostor (výtah). Další úkony lze zahrnout podle vašich speciálních požadavků např. zalévání květin na chodbě apod. Umytí oken je potřeba domluvit dopředu. Zvládneme i zahradnické práce a postaráme se tak o okolí vašeho domu.

činnostcenapoznámka
Různé druhy úklidů a službyCenu Vám vypočítáme individuálně

U úklidu bytových domů jsou úklidové prostředky již obsaženy v ceně služby úklidu. Ceny pravidelných úklidů jsou předmětem dohody na základě počtu nasmlouvaných hodin měsíčně a druhu poskytovaných služeb.

Naše společnost je pojištěna proti možné způsobené škodě do výše 9,5 mil. Kč. u České pojišťovny.


Rádi Vám poradíme a nabídneme služby v takovém rozsahu, abychom Vám co nejlépe pomohli udržet pořádek a čistotu vašich kanceláří i bytových domů a přispěli k vašemu pracovnímu i osobnímu pohodlí.