Rodina v pohodě
 +420 604 255 650
Úklid bytových domů, úklid paneláků, úklid chodeb

Čisté a udržované prostředí společných prostor bytových domů jsou vizitkou nejen majitelů, ale také samotných nájemníků. Domluva na společném úklidu je však mnohdy komplikovaná a nezaručená. Proto dejte přednost profesionální úklidové službě. Zajistíme profesionální úklid společných prostor bytových, panelových i činžovních domů.

Úklid společných prostor bez starostí

Výhodné ceny

Maximální kvalita úklidu

KONTAKTUJTE NÁS

Doby, kdy úklid společných prostor bytových domů zajišťovali sami nájemníci a majitelé bytů jsou pomalu historií. Vysoká pracovní vytíženost obyvatel, časté střídání nájemníků, obtížná domluva na úklidech i rozdílná kvalita úklidů vede k přenechání kompletního úklidového servisu odborné firmě. Díky tomu získáte komfort bez starostí a především maximální kvalitu samotného úklidu.

Provádíme komplexní úklidový servis společných prostor bytových domů, který zahrnuje zametání a vytření podlah a schodů, mytí oken a vstupních dveří, tepování vstupní rohožky, kompletní čištění výtahu včetně leštění zrcadla, utření prachu na parapetech i zábradlí a další běžné úklidové práce. Součástí našich služeb jsou také specifické práce v podobě zalévání květin či drobných zahradnických prací okolo bytového domu.

Provádíme:

  • zametání a vytírání podlah
  • mytí oken a vstupních dveří
  • čištění výtahu
  • utírání prachu
  • zalévání květin
  • drobné zahradnické práce okolo domu

Využijte také našich dalších služeb, které zahrnují cenově výhodný úklid domácností a krmení domácích zvířat během vaší dovolené.

Úklid bytových domů realizujeme v pravidelných i jednorázových intervalech. Zároveň provádíme také generální úklid společných prostor po malování a rekonstrukcích. Při úklidu používáme výhradně kvalitní čisticí prostředky a pracujeme s nejvyšší pečlivostí. Naši pracovníci jsou profesionálové, kteří podstupují pravidelné školení bezpečnosti práce a odborného použití jednotlivých přípravků. Výsledky naší práce jsou opravdu vidět.

Dopřejte opravdovou čistotu svému domu i společným prostorám. Při pravidelných úklidech poskytujeme velmi zajímavé ceny. Vyzkoušejte si naše služby objednáním úklidu na zkoušku za zvýhodněnou cenu. Spolehněte se na naše dlouhodobé zkušenosti. Víme, co je pro váš dům nejlepší, kontaktujte nás!

Rodina v pohodě Praha 8 – komplexní úklid bytových domů!

činnostcenapoznámka
Různé druhy úklidů a službyCenu Vám vypočítáme individuálně

U úklidu bytových domů jsou úklidové prostředky již obsaženy v ceně služby úklidu. Ceny pravidelných úklidů jsou předmětem dohody na základě počtu nasmlouvaných hodin měsíčně a druhu poskytovaných služeb.

Naše společnost je pojištěna proti možné způsobené škodě do výše 9,5 mil. Kč. u České pojišťovny.


Rádi Vám poradíme a nabídneme služby v takovém rozsahu, abychom Vám co nejlépe pomohli udržet pořádek a čistotu vašich kanceláří i bytových domů a přispěli k vašemu pracovnímu i osobnímu pohodlí.