Rodina v pohodě
 +420 604 255 650
Úklid kaceláří, úklid firem, úklid komerčních objektů

Čisté pracovní prostředí přispívá k všeobecnému komfortu, zvyšuje výkonnost zaměstnanců a především je dobrou vizitkou firmy. Nezanedbávejte úklid kanceláří. Dopřejte čistotu svým kancelářím i společným prostorám celé administrativní budovy a svěřte údržbu profesionální úklidové službě.

Komplexní firemní úklidový servis

Noční i denní úklidy

Úspora nákladů

KONTAKTUJTE NÁS

Úklidové služby pro firmy, komerční a nebytové prostory zahrnují pečlivé mytí oken, podlah, výloh a rámů dveří, čištění koberců, tepování předložek, údržbu sociálního zařízení, utření prachu či úklid chodby. Zároveň oživíme vzhled vašich židlí a provedeme čištění sedacích souprav včetně kožených sedaček. Nezapomínáme ani na pravidelné vynášení odpadkových košů či na úklid firemní kuchyňky, zalévání květin a další specifické činnosti.

Intervaly úklidových služeb poskytujeme dle přání a vzájemné domluvy. Zpravidla utírání prachu, vynášení odpadků, čištění sociální zařízení či mytí kuchyňky provádíme denně. Další činnosti provádíme dle domluvy v týdenních či dvoutýdenních intervalech. Večerní i denní úklidy realizujeme vždy s ohledem, abychom nerušili zaměstnance a chod firmy.


Provádíme:

  • čištěný podlahových krytin a luxování koberců
  • mytí oken, parapetů a žaluzií
  • utírání prachu
  • čištění sedacích souprav a židlí
  • mytí sociálního zařízení
  • vynášení odpadků
  • zalévání květin
  • čištění firemních kuchyněk a jídelen

Zároveň zajišťujeme kompletní úklidový servis bytových domů a pravidelnou i jednorázovou péči o domácí mazlíčky po dobu vaší dovolené.

Pro úklid kanceláří používáme kvalitní a prověřené čisticí prostředky. Vždy dbáme na odborné použití úklidových prostředků a pracujeme s maximální pečlivostí, abychom nepoškodili čištěná zařízení a materiály. Naši pracovníci disponují dlouholetými zkušenostmi v oboru a podstupují pravidelná školení.

Vyzkoušejte si naše služby objednáním úklidu na zkoušku za zvýhodněnou cenu. Provádíme pravidelný i nepravidelný jednorázový úklid kanceláří a komerčních i nebytových prostorů za velmi výhodné ceny. Věříme, že budete s naší prací spokojeni. Šetřete své náklady za úklid, kontaktujte nás!
Rodina v pohodě Praha 8 – profesionální úklidový servis.

činnostcenapoznámka
Jednorázový běžný úklid270 Kč / hod.
Generální úklid, velký úklid před svátky290 Kč / hod.
Úklid po rekonstrukci, po malířích, velká špína290 Kč / hod.
Doprava600 Kčmimo Prahu dle najetých km
Příplatek za práci v sobotu a neděli, svátky+ 20 Kč / hod.
činnostcenapoznámka
Úklid na zkoušku270 Kč / hod.
Pravidelný úkliddle objemu hodin v měsíci
Doprava600 Kčmimo Prahu dle najetých km
Příplatek za práci v sobotu a neděli, svátky+ 20 Kč / hod.

Naše společnost je pojištěna proti možné způsobené škodě do výše 9,5 mil. Kč. u České pojišťovny.


Rádi Vám poradíme a nabídneme služby v takovém rozsahu, abychom Vám co nejlépe pomohli udržet pořádek a čistotu vašich kanceláří i bytových domů a přispěli k vašemu pracovnímu i osobnímu pohodlí.