Rodina v pohodě
 +420 604 255 650

Pomoc v domácnosti - služby péče o domácnost

Pomoc v domácnosti - služby péče o domácnost

Poskytneme Vám profesionální hospodyni pro pomoc v domácnosti. Zajistíme pro Vás praní, žehlení, vaření i služby hodinového manžela a v případě potřeby i řemeslné a zahradnické práce. Naší prioritou je vysoký standard poskytovaných služeb a individuální profesionální přístup ke každému klientovi.

V rámci pomoci v domácnosti poskytujeme především služby praní a věšení prádla, žehlení u Vás doma, žehlení mimo domácnost, přípravu jídla, stlaní postelí, převléknutí ložního prádla, vytřídění a vynesení odpadků, zalévání květin a věšení záclon a závěsů.

Pomoc v domácnosti zajišťují školené hospodyně. Využitím našich služeb ušetříte mnoho svého drahocenného času. Naše hospodyně mají s pomocí v domácnosti mnoho zkušeností a jejich pomoc každý velmi ocení. Naším cílem je spokojený klient a budeme rádi, když nás nezávazně kontaktujete se svou poptávkou.

Domácí práce nejsou jen rutinou. V dnešní době, kdy většinu dne trávíme v zaměstnání, nezbývá již na domácnost tolik času. Naše společnost je připravena Vám pomoci a naše profesionální hospodyně Vám vrátí drahocenný volný čas. Pomoc s domácnosti je spolu s úklidem dnes nejčastěji poptávaná služba a není již výsadou jen těch bohatších. Naše ceny jsou příznivé a služby kvalitní. Přenechte část svých domácích prací nám a udělejte si čas pro sebe...

činnostcenapoznámka
Žehlení u zákazníka250 Kč / hod.
Žehlení mimo domov250 Kč / hod.
Hodinový manžel (řemeslné a zahradnické práce)400 Kč / hod.
Doprava600 Kč Prahamimo Prahu dle najetých km
Příplatek za práci v sobotu a neděli, svátky+ 20 Kč / hod.
Příplatek za expresní objednávku do 24 hodin+ 50 Kč / hod.
činnostcenapoznámka
Žehlení u zákazníka230 Kč/hod.
Žehlení mimo domov230 Kč/hod.
Doprava600 Kč Prahamimo Prahu dle najetých km
Příplatek za práci v sobotu a neděli, svátky+ 20 Kč / hod.

Rádi Vám poradíme a nabídneme služby v takovém rozsahu, abychom Vám co nejlépe pomohli udržet pohodlí a krásu Vašeho domova a zajistili spokojenost Vašich dětí i rodičů.