Rodina v pohodě
 +420 604 255 650
Hlídání psů, krmení koček, péče o domácí mazlíčky

Odjíždíte na dovolenou nebo služební cestu a potřebujete pohlídat vašeho zvířecího miláčka? Obraťte se na nás. Zajistíme profesionálního ošetřovatele, který se postará o venčení a hlídání vašeho pejska, kočičky a dalších domácích mazlíčků. O zvířátka se staráme jak v domácím prostředí, tak i u ošetřovatelů.

Profesionální péče chovatelů

Široká nabídka služeb

Pravidelné i jednorázové hlídání

KONTAKTUJTE NÁS

Hlídání zvířat prostřednictvím naší společnosti Rodina v pohodě zajistí profesionální péči o vaše domácí mazlíčky. Naše služby obsahují především jednorázové (min. 2 hod.) i pravidelné (min. 3 hod. týdně) venčení psů, hlídání koček a štěňat, čištění kočičích toalet, krmení rybiček, hlodavců, plazů, ptáků a veškeré další činnosti spojené s profesionální péčí o svěřená zvířata. Součástí péče může být také kartáčování psů a koček i veškeré další procedury podle vašich instrukcí.

Nabízíme:

  • venčení psů
  • krmení psů, koček, rybiček a dalších zvířat
  • čištění kočičí toalety
  • kartáčování srsti
  • veškeré další procedury dle instrukcí majitele

Kromě hlídání domácích mazlíčků vyzkoušejte tak naše další služby, které zahrnují úklid domácností a úklid bytových domů i komplexní úklidový servis kanceláří.

Hlídání zvířat provádíme dvěma způsoby. Prvním je docházková péče a hlídání u majitele v domácích podmínkách, kdy zvířátko není stresováno změnou prostředí. Druhým způsobem je hlídání domácích mazlíčků přímo u ošetřovatele. Tato dočasná péče je vhodnou alternativou k například psím a kočičím hotelům, protože hlídaná zvířata nepřijdou do styku s větším počtem cizích zvířat.

Disponujeme množstvím odborných a zkušených chovatelů, kteří zvířatům poskytnou profesionální péči. Vždy vám nabídneme výběr z více kandidátů. Po výběru ošetřovatele důkladně proškolíme, aby splňoval veškerá vaše očekávání.

Ošetřovatelé svěřeným zvířecím miláčků vždy věnují maximální pozornost a láskyplnou péči. Například u venčení psů se pečovatelé vždy snaží o to, aby venčení bylo pro pejska příjemné a zábavné. U středních plemen, která potřebují běhat, volí takové hry, aby byl pejsek dostatečně vyběhaný a uspokojený. U menších plemen se spíše prochází a volí klidnější zábavu. Vždy se aktivita přizpůsobuje tomu, co má pejsek rád a co potřebuje.

Čeká vás dovolená nebo odjíždíte na prodloužený víkend? Neváhejte nás kontaktovat a objednejte si hlídání pejsků, kočiček a dalších domácích zvířat za výhodné ceny. Odborný pečovatel vždy zajistí perfektní péči o vaše domácí mazlíčky.

Rodina v pohodě Praha 8 – láskyplné hlídání domácích mazlíčků.

činnostcenapoznámka
Hlídání160 Kč / hod.
Péče u majitele během týdne ( např. nakrmení, úklid záchodu, výměna stélky, vody ad. práce)160 Kč / hod.
činnostcenapoznámka
Práce o víkendech a svátcích+ 20 Kč/ hod.

Rádi Vám poradíme a nabídneme služby v takovém rozsahu, abychom Vám co nejlépe pomohli udržet pohodlí a krásu Vašeho domova a zajistili spokojenost Vašich dětí i rodičů.