Rodina v pohodě
 +420 604 255 650
Doučování dětí, doučování dospělých, výuka jazyků

Zaměstnáváme, najímáme i zprostředkováváme profesionální lektory a vysokoškolsky vzdělané doučující. Podle osobních preferencí a potřeb klienta zajistíme vždy správného vyučujícího dle vybraného oboru.

Jsme připraveni pomoci s výukou všech obvyklých předmětů od základní školy, přes školu střední, až po vysokou školu. Pomůžeme dětem naučit se psát a ty starší připravíme k maturitě.

Naši lektoři mají s doučováním bohaté zkušenosti. Najímáme lektory jen na základě dobrých referencí a sami pravidelně sledujeme jejich úspěšnost a spokojenost klientů. Konečný výběr lektora vždy necháváme na klientovi, kterému (pokud je to možné) nabídneme na výběr z více kandidátů.

Velmi oblíbenou službou je i individuální výuka cizích jazyků. Tuto výuku zajišťujeme jak pro děti, tak i pro dospělé. Disponujeme lektory s výbornými jazykovými vlastnostmi i rodilými mluvčími. Výběr lektora se vždy provádí na základě konkrétních potřeb a znalostní úrovně žáka tak, aby vybraný lektor byl pro žáka nejvíce přínosným.

Výuka dospělých se řeší zcela individuálně, kdy se na základě předpokládaného cíle výuky stanoví individuální učební plán a dle toho následně probíhá výběr vyučujícího. Dospělí si kromě cizích jazyků mohou dolpňovat vzdělání i v dalších oborech, jako jsou například informační technologie, tedy především počítače, internet a mobilní telefony.

činnostcenapoznámka
Základní škola140 - 200 Kč / hod.Praha 160 - 200 Kč / hod.
Střední škola150 - 200 Kč / hod.Praha 160 - 200 Kč / hod.
Vysoká škola200 - 300 Kč / hod.Praha 200 - 300Kč / hod.
Cizí jazyky230 - 350 Kč / hod.Praha 250 - 350 Kč / hod.
Informační a komunikační technologie130 - 180 Kč / hod.Praha 150 - 200 Kč / hod.
Hra na hudební nástroje130 - 160 Kč / hod.Praha 150 - 180 Kč / hod.

Cena pro Prahu je stejná jako vzdálenost 25 Km kolem Prahy.

Konečná cena doučování a výuky je vypočítána podle lektora, kterého si k výuce zvolíte. Máte vždy na výběr více kandidátů. Jsme Vám schopni zajistit i lektora pro výuku dospělých, ale za jiné ceny. Pro více informací volejte naši linku.


Rádi Vám poradíme a nabídneme služby v takovém rozsahu, abychom Vám co nejlépe pomohli udržet pohodlí a krásu Vašeho domova a zajistili spokojenost Vašich dětí i rodičů.